HAPPY GREEN Lavica záhradné Modrava 150 x 31 x 82 cm

Druh materiálu
drevo

• , zakúpené v prehome.sk

• Lavička je pevná a super

Lavica je kvalitna a pekna. Nepacilo sa mi ako prisla zabalena. Sroby som hladala po ceste ked mi ju dal kurier do auta. A dva som nenasla, pdla mna tam uz neboli. Krabica vobec nebola zalepena. Lavica je dost tazka, preto by bolo vhodne ju prelepit paskou , aspon.

Druh materiálu
drevo

Záhradná lavica modrasto českej výroby je vyrobená z masívneho prírodného dreva (borovica, smrek). Lavica je dodávaná v demonte, bez povrchovej úpravy, vrátane spojovacích materiálov a montážneho návodu. Rozmery: 150 x 31 x 82 cm.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v prehome.sk