VETRO-PLUS 50660022 TANSSI

61 cm
Nosnosť
150 kg

• , zakúpené v epotreby.sk

veľmi pekná lavička, bola v demonte, drevené latky boli nalakované, no viac menej len z jednej strany, ktorá mala byť vrchná. My sme preto pred zmontovaním ešte latky z oboch strán nalakovali, keďže má byť lavička vonku. Už ju používame a sme spokojní.

• , zakúpené v FORTEL katalog

• Skvele vyzerajúca a dobre na zadky a chrbty padnúca lavička :).
    • Zo zadnej strany trošku lajdácky natreté latky, ale to sa dá prepáčiť. Vrele odporúčame! Kúpa dobrá, vhodný pomer ceny a tovaru. Splnila naše očakávania.

• možnosť vybrať z ponuky internetového obchodu

Šírka
61 cm
Nosnosť
150 kg

Pekná záhradná drevená lavica, oceľová čierna konštrukcia. Vhodná ku všetkým typom dreveného záhradného nábytku. Ideálna do altánov či zimných záhrad. Dodávaná vo farbe prírodnej (čínsky dub). Záruka 24 mesiacov. Možnosť kombinovať s produktmi HAPPY GREEN.

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v epotreby.sk

• , zakúpené v FORTEL katalog

• Skvele vyzerajúca a dobre na zadky a chrbty padnúca lavička :).

• možnosť vybrať z ponuky internetového obchodu

• Kovové bočnice
    • Kvalita prevedenia latiek je na nižšej úrovni

Cena zodpovedá kvalite

• vyzual suhlasi s realnym vyrobkom, lahko zmontovatelne aj pre zenu,
    • nemam nic

zrusila som na balkone staru lavicku a tak sme boli zvyknuti na sedanie na balkone, ze nam chybala. Ide jar a tym aj posedenia na balkone, ze som sa rozhodla vyuzit najpohodlnejsi sposob na nakup. Vybrala som si výrobok ktory sa mi pocil na pohlad a bol aj cenovo dostupny.

• super

rozumna cena za kvalitu

• Veľmi pekná
    • Ľahko sa dá zmontovať
    • výborne sa na nej sedí

S lavicou je spokojná celá rodina

• , zakúpené v eŽeleziarstvo

• lacná,jednoduchá montáž,ľahká.

som spokojný.

• , zakúpené v eŽeleziarstvo

• pekný dizajn
    • ľahká
    • pomerne lacná /v akcii/
    • malá nosnosť
    • veľa doštičiek je farebne nevzhľadných

výrobok je vcelku uspokojivý

• , zakúpené v FORTEL katalog

je lahka,farebne ladi s okolim